Eurofins Ukraine >> Тестування сільськогосподарської продукції >> Походження м'ясних виробів

Походження м'ясних виробів

Sidebar Image

Підробка продуктів харчування та походження м'ясних виробів останнім часом займають перші сторінки газет у Великобританії та Ірландії, а також в кількох інших країнах у зв'язку з кониною та свининою, що були знайдені у продуктах з яловичини.

Європейська Комісія запропонувала провести в усіх країнах-членах ЄС серію тестів продуктів м'ясопереробки, у тому числі аналіз ДНК та дослідження наявності ветеринарного препарату фенілбутазону. Коні, яких лікували фенілбутазоном, не повинні потрапляти у харчовий обіг. Щоб отримати детальну інформацію, просимо ознайомитися з нашим останнім прес-релізом на цю тему.

Понад 10 років "Eurofins" є лідером аналітичних технологій, що базуються на аналізі ДНК та застосовуються з метою підвищення безпеки і автентичності продуктів харчування наших клієнтів.

"Eurofins" пропонує ряд спеціалізованих акредитованих послуг з дослідження м'яса:

  • Напівкількісний аналіз ДНК методом Real-Time PCR з підтвердженням шляхом секвенування ДНК
  • Якісний аналіз DNA методом Real-Time PCR
  • Тести "ELISA" - скринінгове дослідження, яке може не підходити для усіх матриць і рівнів переробки

Вибірковий високочутливий метод виявлення фенілбутазону - Tandem-LC-MS. Фенілбутазон - це лише один з багатьох ветеринарних препаратів, яких "Eurofins" може досліджувати у Центрі з питань залишків ветеринарних препаратів.

На сьогоднішній день "Eurofins" - єдина міжнародна мережа лабораторій, яка виконує усі види аналізу ДНК за допомогою акредитованих методів. Ми досліджуємо конину, фенілбутазон та можливу наявність багатьох інших видів м'яса, ветеринарних препаратів і забруднень.

"Eurofins" також пропонує визначення видів риби та EUROFINS TAG™ - систему відслідковування, яка дозволяє ідентифікувати походження м'яса з метою визначення тварини. Eurofins TAG ™ - це простий і дешевий метод, який довів свою ефективність у ході масштабного тестування за участю понад 22 000 тварин.

Завдяки мережі лабораторій, ми можемо гарантувати найвищу тестову продуктивність (тисячі зрізків на день) в найкоротші терміни виконання замовлення (TAT - 72 години) кожному незалежному постачальнику тестів продуктів харчування.

Якщо у вас є питання, просимо сконтактуватися з лабораторією: InfoUkraine@eurofins.com