Eurofins Ukraine >> Тестування продуктів харчової промисловості

Тестування продуктів харчової промисловості

Sidebar Image

Компанія "Eurofins Agroscience Services", будучи частиною групи "Eurofins Scientific", займає провідну позицію у галузі досліджень на замовлення. Офіційно заснована в 2007 році, компанія "Eurofins Agroscience Services" стала успішною після купівлі декількох з найбільш цінних організацій із здійснення досліджень на замовлення (CRO), і лабораторій агрохімічної промисловості. В той час, як глобальна комерційна пропозиція компанії "Eurofins Agroscience Services" є досить новою, історія діяльності фірм, що входять до її складу, триває більше 30 років, пропонуючи своїм клієнтам високоякісні послуги в галузях, в яких ці фірми спеціалізуються.

Компанія "Eurofins Agroscience Services" використовує нині досвід і переваги кожної організації з метою створення повного портфоліо послуг для виробників агрохімічного сектору. Нашою метою є забезпечення для промисловості технічної підтримки будь-якого типу, що потрібна для перевірки, розвитку, реєстрації і управління новими і наявними продуктами по всьому світу.

Населення світу незабаром досягне 7 мільярдів. Щодня населення збільшується на 211 тисяч, і все більша відповідальність лягає на агрохімічну промисловість з метою забезпечення ефективних і досяжних рішень.

Боротьба зі шкідниками і хворобами у рамках ширшої діяльності з інтегрованого управління сільськогосподарськими культурами (англ. ICM - Integrated Crop Management) в наш час є як ніколи затребуваною, і здійснюється з метою забезпечення захисту продуктів харчування в усьому світі - для теперішніх і майбутніх поколінь. Здатність до економії і збільшення натуральних засобів під час виробництва продуктів харчування на відповідній і диференційованій основі ґрунтується на хорошому розумінні зв'язків між системами управління, біологією, довкіллям та ґрунтами.

Компанія "Eurofins Agroscience Services" може допомогти в досягненні цих цілей.

Факти і числові показники Групи "Agroscience":

  • Постійно зростаюча кількість співробітників по всьому світу - більше 1050 чоловік
  • Більше 70 власних робочих організацій в 20-и країнах
  • Поставлена мета на розвиток і зростання з метою задоволення потреб агрохімічної промисловості

Для отримання детальної інформації щодо Групи "Agroscience", щодо наших робочих організацій та портфоліо, відвідайте сайт Групи Agroscience. (Англійська)