Eurofins Ukraine >> Залишки ветеринарних препаратів

Залишки ветеринарних препаратів

Sidebar Image

Інноваційний скринінг залишків ветеринарних препаратів в м’ясі, яйцях птиці та інших продуктах харчування

Новий ефективний спосіб мінімізації ризиків, що впливають на здоро’я людей.

Ветеринарні препарати являють собою комплексну групу, що охоплює кілька сотень речовин різноманітних класів хімічних сполук і фармакотерапевтичних груп. У моніторингу ризиків не всі ветеринарні препарати відіграють важливу роль. Більш того, релевантність ризику деяких діючих речовин залежить від конкретного зразка, країни походження та пункту призначення, а також від відбору проб до постачальника.

Як знайти правильний обсяг аналітичного сервісу для моніторингу ризиків?

Впровадження Eurofins інноваційної технології скринінгу з використанням LC-MS високої роздільної здатності надає унікальні можливості контролю ризиків і оптимізацію витрат.

Новітній метод охоплює наявність широкого спектру сполук

Експерти Центру компетенції Eurofins з аналізу ветеринарних лікарських препаратів створили метод скринінгу HR-LC-MS для одночасного визначення понад 100 ветеринарних препаратів з 9 різних класів антибіотиків і антипаразитарних речовин:

  • амфеніколи
  • бензимідазоли
  • хінолони
  • бета-лактами
  • макроліди
  • нітроімідазоли
  • сульфаніламіди
  • тетрацикліни
  • тріфенілметани

Нещодавно розроблений метод був затверджений Рішенням Європейської Комісії 2002/657/ЄC. Процедура скринінгу може бути застосована до м'яса, риби, молока, яєць і похідних продуктів.

Унікальні переваги

У порівнянні зі звичайними методами скринінгу, такими як інгібуючі тести або інші біотести, HR-LC-MS охоплює широкий спектр речовин, включаючи трансформовані або метаболічні продукти з високою селективністю і чутливістю.

Завдяки високому рівню автоматизації цей метод має низьку собівартість.

При отриманні позитивних результатів проводиться кількісна оцінка показників. З багаторічного досвіду наших експертів відомо, що тільки в невеликій кількості зразків виявляють позитивні результати.

Завдяки скринінгу широкого спектру речовин і наявності унікального фонду бібліотек спектрів цей метод ефективно мінімізує недооцінені ризики для здоров'я людей.

Портфоліо Eurofins

Сьогодні Eurofins аналізує більше 250 залишків ветеринарних препаратів, включаючи оцінку ризику складних мультикласних сполук з використанням LC-MS / MS.

Стандартне портфоліо включає багаторівневий підхід аналізу більше ніж 100 антибіотиків і протипаразитарних препаратів, а також нещодавно розроблений мультипараметний метод аналізу гормонів і ендокринних руйнаторів, які охоплюють більш ніж 70 речовин.

Крім того, комплексна пропозиція Eurofins включає в себе методи аналізу нестероїдних протизапальних препаратів (NSAIDs) і найбільш важливих бета-агоністів.

Прогноз

Майбутні розробки будуть сфокусовані на скринінг гормонів і гормональних аналогів.