Eurofins Ukraine >> Грунти, вода

Грунти, вода

Sidebar Image

Ми, Eurofins Agro Testing Ukraine, допомагаємо виробникам сільськогосподарської продукції зібрати аналітичні дані, забезпечуємо інформацією про здоров'я ґрунту та рослин, надаємо рекомендації щодо внесення добрив. Як провідна лабораторія у аграрному секторі ми пропонуємо інноваційні аналізи та чіткі рекомендації щодо конкретних випадків, щоб допомогти вам керувати процесом виробництва. Якщо ваші рослини отримуватимуть саме те, що їм потрібно, це гарантуватиме вам максимальну продуктивність та якість врожаю за найнижчою собівартістю.

Поживні речовини, що доступні для рослин, є ключовим фактором якості продукції. Аналізи, які виконує Eurofins Agro Testing Ukraine, дають змогу зрозуміти потребу культур у елементах живлення для реалізації потенціалу їх врожайності. Якісні продукти не виростають самі по собі, виробник знає це як ніхто інший. Макроелементи -  такі як калій, кальцій та фосфор, мають велике значення, так само, як і мікроелементи, такі як бор, кремній та інші. Eurofins також забезпечує точною інформацією про структуру ґрунту та його здатність утримувати елементи живлення. Співвідношення елементів у ґрунті мають бути правильними, щоб забезпечити оптимальні умови для вирощування культур.

Не менш важливо захистити культури від хвороб та шкідників. Збудники хвороб рослин можуть бути прихованими у полі чи в теплиці. Їх не видно неозброєним оком, їх присутність стає очевидною лише тоді, коли на рослинах починають проявлятися пошкодження.  Але тоді вже пізно! Eurofins Agro DNA Multiscan дозволяє виявити розвиток грибків та бактерій на ранніх стадіях. Патогенні мікроорганізми можуть виявлятися не тільки у рослинах, але також на робочих поверхнях, таких як столи, бочки та інструменти. DNA Multiscan - це унікальна технологія ДНК. Вона показує наявність грибків та бактерій навіть у найменших концентраціях. Тому ви вже попереджені, перш ніж симптоми з'являться на рослині.

У конкурентній глобальній індустрії важливо мати точні і конкретні дані для забезпечення оптимальних умов вирощування культур з одночасною мінімізацією впливу на навколишнє середовище. Для цього потрібні точні та своєчасні дані та поради. Як зростаюча міжнародна організація, що має понад 30-річний досвід роботи, ми пропонуємо інноваційні рішення для ваших сільськогосподарських потреб. Наші інноваційні продукти та послуги є результатом повсякденних практичних знань, які підтримуються науковими дослідженнями.

Діагностика ґрунту є дуже важливим етапом у:

  • виборі ділянки для закладання саду;
  • вирощуванні овочевих і декоративних культур у закритому та відкритому ґрунті;
  • зменшенні собівартості вирощування сільськогосподарських культур (економія на добривах та засобах захисту рослин);
  • органічному землеробстві;
  • збалансованому землекористуванні.

Тестування ґрунту включає дослідження його родючості (агрохімічні, фізико-хімічні, фізичні та біологічні показники), зараженості патогенними мікроорганізмами (нематоди, гриби, бактерії, віруси), забруднення (залишки пестицидів, важкі метали, радіонукліди, органічні забруднювачі). Дослідження проводяться в лабораторіях Німеччини та Нідерландів. Діяльність Єврофінс Агро Тестінг Україна спрямована на комплексне обслуговування – усі питання щодо вибору лабораторії, підбору методики аналізу, логістики і отримання результатів дослідження ми беремо на себе.

Рослинна діагностика - вагомий інструмент контролю живлення рослин і оцінки відповідності їх розвитку до видових потреб. Крім того, вона дозволяє оцінити якість вирощеної продукції. Для рослинної діагностики ми пропонуємо пакет Plant (N, P, K, Ca, Mg, Na, S, B, Cu, Fe, Mn, Zn + оцінка у відповідності з фазою розвитку рослин).

ВОДА

Хімічний склад води сильно відрізняється. Якість підземних вод залежить від різних чинників, те ж саме стосується поверхневої та водопровідної води. Необхідно знати склад води для її ефективного використання. Дослідження води включає:

  • електропровідність (EC);
  • рН;
  • макроелементи (NH4, K, Na, Ca, Mg, NO3, SO4, Cl, HCO3);
  • мікроелементи (Fe, Mn, Cu, Zn, Mo та Si);
  • Fe загальний (тільки в джерельній воді).

 

Для отримання детальної інформації групи Eurofins щодо аналізу грунтів надсилайте запит за  нашою електронною адресою InfoUkraine@eurofins.com